ERICSSON LG TELEFON SANTRALI ANKARA YETKİLİ SATICI VE YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ
  • Büklüm Sokak 7/3 06660 Kavaklıdere/Ankara, Türkiye
  • 0312 419 69 00
    netsis@netsisiletisim.com
  • 10:00am - 19:00pm
    Pazar Kapalı

Tegsoft Çağrı Merkezi

Tegsoft Çağrı Merkezi

Tegsoft Çağrı Merkezi TEGSOFT®, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği ile geliştirmiş olduğu Tegsoft® Çağrı Merkezi ürünü TegsoftCC’de birleştirmiştir. Tegsoft® Çağrı Merkezi ürünü TegsoftCC, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en yüksek verimle karşılamak adına aşağıdaki özellikleri içermektedir: • Tamamen Web tabanlı Takım bazlı Çağrı Merkezi Yönetimi • Web tabanlı Müşteri Temsilcisi arabirimleri; Tek ekrandan Inbound (Gelen Çağrı), Outbound (Giden Çağrı), web-chat, email çağrısı karşılama • Uzak Müşteri Temsilcisi desteği ile evden çalışma imkanı • Free-seating, Müşteri Temsilcilerinin farklı yerlerde oturması imkanı (Müşteri Temsilcisi bazında rapor takibi etkilenmez) • Sebepleri ile Müşteri Temsilcisi mola takibi • Gelişmiş CRM özellikleri • Proje / Müşteri bazlı karşılama ve Kuyruk yönetimi • Supervisor / Takım lideri tanımlama ve yönetimi • Anlık ve Tarih aralığında yetki tabanlı raporlar • Web tabanlı ses kayıt bulma, dinleme ve arşivleme • Preview, Progressive Dış Arama Modülleri ile otomatik dış arama kampanyaları gerçekleştirme • Talep ve Şikayet Yönetimi Modülü • TTS (Text to Speech) Entegrasyonu • Otomatik Anket uygulaması • Programlanabilir IVR • Gelişmiş entegrasyon kalıpları ile firmaların kullanmış olduğu farklı yazılımlar (Şikayet Yönetimi, Kaynak Yönetimi gibi çeşitli uygulamalar) ile entegrasyon yapabilme imkanı • Esnek uyarlama yapısı

  • Açıklama
Tegsoft Çağrı Merkezi
 
 
 
TEGSOFT®, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği ile geliştirmiş olduğu Tegsoft® Çağrı Merkezi ürünü TegsoftCC’de birleştirmiştir.
 
Tegsoft®, Çağrı Merkezi çözümleriyle 150’den fazla firmada 1.500’ün üzerinde Müşteri Temsilcisi tarafından kullanılmaktadır. Tüm Tegsoft ürünleri; aralarında İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça gibi dillerin de bulunduğu 25 farklı dilde kullanılabilmektedir.
 
Tegsoft® Çağrı Merkezi ürünü TegsoftCC, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en yüksek verimle karşılamak adına aşağıdaki özellikleri içermektedir:
 
• Tamamen Web tabanlı Takım bazlı Çağrı Merkezi Yönetimi
• Web tabanlı Müşteri Temsilcisi arabirimleri; Tek ekrandan Inbound (Gelen Çağrı), Outbound (Giden Çağrı), web-chat, email çağrısı karşılama
• Uzak Müşteri Temsilcisi desteği ile evden çalışma imkanı
• Free-seating, Müşteri Temsilcilerinin farklı yerlerde oturması imkanı (Müşteri Temsilcisi bazında rapor takibi etkilenmez)
• Sebepleri ile Müşteri Temsilcisi mola takibi
• Gelişmiş CRM özellikleri
 
Müşterilerin detaylı iletişim bilgilerinin kaydedilmesi
Arayan kişinin CRM’de kayıtlı olması durumunda arama başlangıcında tüm bilgilerin görüntülenmesi
Arayan ya da aranılan kişinin tüm iletişim geçmişinin görüntülenmesi
Arayan ya da aranan kişiye aktivite tanımlanabilmesi
Arayan ya da aranan kişiye özel notların alınabilmesi
• Proje / Müşteri bazlı karşılama ve Kuyruk yönetimi
• Supervisor / Takım lideri tanımlama ve yönetimi
• Anlık ve Tarih aralığında yetki tabanlı raporlar
 
Çağrı Detay Raporları
Müşteri Temsilcisi Raporları
Servis Seviyesi Takibi
Kuyruk Raporları
Kampanya Raporları
Aktivite Raporları
• Web tabanlı ses kayıt bulma, dinleme ve arşivleme
• Preview, Progressive Dış Arama Modülleri ile otomatik dış arama kampanyaları gerçekleştirme
• Talep ve Şikayet Yönetimi Modülü
• TTS (Text to Speech) Entegrasyonu
• Otomatik Anket uygulaması
• Programlanabilir IVR
• Gelişmiş entegrasyon kalıpları ile firmaların kullanmış olduğu farklı yazılımlar (Şikayet Yönetimi, Kaynak Yönetimi gibi çeşitli uygulamalar) ile entegrasyon yapabilme imkanı
• Esnek uyarlama yapısı
 
Tegsoft® Çağrı Merkezi - TegsoftCC Özellikleri
 
1. Web Tabanlı Çağrı Merkezi Yönetimi
Herhangi bir Web sayfasında işlem yapmak kadar kolay bir kullanıcı deneyimi sunan TegsoftCC, Çağrı Merkezinizde takım bazlı olarak çağrılarınızı yönetebilmenize, Supervisor ve Müşteri Temsilcisi (MT) tanımlamalarınızı gerçekleştirerek yetki bazlı çalışmanıza olanak tanır.
 
2. Web tabanlı Müşteri Temsilcisi Arabirimi
Hiç bir program yüklemesi gerekmeksizin, tek bir ekran üzerinden MT’leriniz gelen/giden telefon, e-posta, SMS, Web-Chat çağrılarını yönetebilir, Müşteriye ait tüm geçmiş aktivite bilgilerine erişebilir, notlar alabilir.
 
3. Entegre Webphone
MT ekranına entegre edilmiş olan Webphone ile MT’lerinizin fiziksel olarak bir telefona ya da harici bir softphone’a ihtiyaç duymaksızın kendi ekranları üzerinden çağrı karşılamaları, çağrı başlatmaları, çağrıyı aktarmaları ve çağrıyı sessize almaları sağlanmıştır.
 
4. Lokasyon Bağımsız Çalışma İmkanı
Çağrı Merkezinizde yerleşik olarak bulunan MT’lerinizin yanı sıra uzak agent desteği ile evden çalışma imkanı da sunar. Ayrıca, free-seating özelliği ile MT’leriniz bir telefona atanmalarına gerek kalmadan ve MT bazında rapor takibini etkilemeden farklı yerlerde oturabilirler.
 
5. Gelişmiş Yetki Tabanlı Raporlama
TegsoftCC ile istenilen kriterlere bağlı olarak tamamen yetki bazlı Çağrı Detay Raporları (CDR), Kuyruk Raporları (ASA, AR, ACHT) , Servis Seviyesi Raporları (SL), Kampanya Raporları, IVR Tuşlama ve Kullanım Raporları ve Aktivite Raporları alabilirsiniz. Raporları belirlenen bir tarih aralığı için geçmişe yönelik olarak alabileceğiniz gibi, Anlık Raporlama da gerçekleştirebilirsiniz.
 
6. Sebepleri ile mola takibi
MT’lerin mola süresini kullanma nedenlerini girebilmelerine olanak tanıyan arayüz ile, sebepleri ile mola takibi ve raporlama gerçekleştirebilirsiniz.
 
7. Servis Seviyesi (SL – Service Level) Takibi
TegsoftCC sunmuş olduğu Servis Seviyesi Raporları ile anlık olarak Çağrı Merkezinizin performansına dair bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde elde etmenizi sağlar. Bu raporlama statik olarak atanan servis seviyesi değeri ile anlık olarak elde edilebildiği gibi, raporlama sırasında ileriye yönelik verimlilik ölçümlemelerine imkan sağlamak için Dinamik Servis Seviyesi değeri atayarak da raporlayabilirsiniz.
 
8. Proje / Müşteri bazlı karşılama ve kuyruk yönetimi
TegsoftCC Kuyruk Yönetimi Modülü ile, Proje/Müşteri bazlı farklı kuyruklar tanımlayabilir, bu kuyruklara göre farklı karşılama anonsları ya da farklı bekleme müzikleri ayarlayabilir, kuyruk için MT atamaları gerçekleştirebilir ve her bir kuyruk için detaylı raporlamalar elde edebilirsiniz.
 
9. Web tabanlı ses kayıt bulma, dinleme ve arşivleme
Sistemde kaydedilen ses kayıtlarını Web tabanlı olarak anlık ya da belirli bir tarih aralığı için raporlayabilirsiniz. Raporlanan ses kayıtlarını indirip anlık olarak dinleyebilir ve sistem içerisinde belirlenen süreler bazında belirtilen herhangi bir konuma arşivleyebilirsiniz.
 
10. Gelişmiş CRM özellikleri
TegsoftCC içerisinde yer alan TegsoftCRM ile MT’leriniz müşteri bilgilerini detaylıca kaydedebilir, tek bir ekran üzerinden Müşteriye ait geçmiş aktivite bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgilere erişebilir, ek notlar alabilir. Dilerseniz mevcutta kullandığınız web tabanlı CRM programınızı TegsoftCC ile MT ekranlarına otomatik açabilir, tablar ile ayrılmış birden fazla web tabanlı programdan hizmet vermelerini sağlayabilirsiniz.
 
11. Preview, Progressive Dış Arama Modülleri
TegsoftCC, MT’lerinizin yaptığı tüm dış aramaları takip ederek müşteri bilgilerinde dış arama olarak raporlanmasını sağlar. Aynı zamanda zamandan tasarruf etmeniz için tasarlanmış Progressive Dış Arama Modülü ile aramaları otomatikleştirebilirsiniz. Bu modül sayesinde, dış aramalar otomatik olarak başlatılır ve Müşteri telefonu açtığı anda MT’ler görüşmeye dahil edilir. Bu özellik, hem zaman hem de görüşme maliyetlerinizi minimuma indirgemenize yardımcı olmaktadır. Progressive Dış Arama Modülü, Müşterilerinizi bir MT ile görüşmek üzere telefonda bekletmez, müzik dinletmez. Müşterileriniz telefon açıldığı anda MT’ler ile görüşmeye başlarlar.
 
12. IVR Dış Arama Modülü
TegsoftCC Progressive Dış Arama Modülü MT odaklı arama yapabildiği gibi, MT olmadan belirtilecek senaryonun çalışmasını sağlayacak otomatik aramalar da başlatabilir. Müşterileriniz aranarak bilgilendirme anonsları dinletilebilir, tuşlamalar ile farklı anons ve senaryolara geçişler sağlanabilir, puanlama yapması ve anket sorularına düzenli yanıtlar vermesi istenebilir. TegsoftCC ile, belirteceğiniz zaman koşulları ve kapasitelere uygun bir şekilde otomatik aramalar başlatabilir; detaylı raporlar ile analizler gerçekleştirebilirsiniz.
 
13. Programlanabilir IVR Modülü
Tamamen işinize özel (sipariş yenileme, toplantı odası rezervasyonu, alakart restoran rezervasyonu, kredi kartı bilgilerinin alınması, sanal POS üzerinden tahsilat vb. ) IVR senaryoları tasarlanabilir. Finansal verilerin okunması, tarih, tutar gibi bilgilerin paylaşılması anonsların birleştirilerek anlaşılır metinler halinde sunulması gibi birçok karmaşık senaryo programlanabilir ve TegsoftCC içerisinde yer alabilir.
 
14. SMS Modülü
SMS Modülü ile, Müşteri Temsilcileri sistemde kayıtlı olan kişilere sadece bir tıkla SMS gönderimi gerçekleştirebilirler. Ayrıca SMS Kampanyası özelliği ile; tebrik, borç hatırlatma, yeni kampanyalar konusunda bilgilendirme gibi belirli müşteri grubuna dinamik içeriğe sahip SMS’ler gönderilebilir ve bu SMSlerin gönderim durumu takip edilebilir.  Müşteri özelinde tüm SMS geçmişi kişi kartı üzerinden görüntülenebilir.
 
15. Talep ve Şikayet Yönetimi Modülü ve Sosyal Medya Entegrasyonu
Talep ve Şikayet Yönetimi Modülü ile; e-mail, web siteleri, Facebook, Twitter gibi sosyal medya kanalları üzerinden kurumunuz ile ilgili müşteri talep ve şikayetlerini tarayabilir ve yakalayabilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile gelen talep ve şikayetleri kurum içerisine ve/veya kurum dışı kaynaklara görev olarak atayabilir, yönetebilir ve sonuçlarını raporlamalar aracılığı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca, sistem tarafından otomatik üretilen alarmlar aracılığı ile görev atamalarının hatırlatılmasını ve takibin kolaylaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 
16. VPOS Entegrasyonu
Kredi kartı entegrasyonu ile, Çağrı Merkeziniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışlarda kurumunuza ait sanal POS üzerinden kurgulanacak yapı ile telefonda tahsilat işlemi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz, Müşteri Temsilcileri ile yaptıkları görüşme içerisinde tahsilat işlemi için IVR sistemine yönlendirilerek güvenli bir şekilde kredi kartı bilgilerini sisteme girer, tahsilat işleminden sonra da aynı Müşteri Temsilcisi ile görüşmeye devam edebilirler.
 
17. TTS (Text To Speech) Modülü
TTS yani Metnin Ses Dönüştürülmesi işlemini sağlayan modül ile, Sesli Yanıt Sistemi (IVR) üzerinden vermiş olduğunuz hizmetlerde metnin sese dönüştürülmesini sağlayarak,
 
Sistemde kayıtlı olan kişileri Ad Soyad / Firma Adı vb. bilgilerin okunması ile karşılayarak tanınmasını,
Tamamen özelleştirilmiş mesajlar ile; Ad- Soyad, İl-İlçe-Adres, Fatura bilgisi iletimi, Randevu Hatırlatma, Borç Hatırlatma gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
TegsoftCC – Raporlama
 
TegsoftCC, anlık ve geçmişe yönelik detaylı raporları ile Çağrı Merkezi yönetiminizi kolaylaştırmaktadır. Gelişmiş filtreleme seçenekleri ile Çağrı Merkezi verimliliğinizi ölçümlemenizi sağlayan TegsoftCC, tamamen yetki tabanlı olarak aşağıda belirtilen başlıklarda anlık ya da geçmişe yönelik raporlar elde etmenize olanak tanır. Raporları isterseniz HTML olarak üretip Web tabanlı olarak görüntüleyebilir, isterseniz Excel ya da PDF dokümanı olarak arşivleyebilirsiniz.
 
Çağrı Detay Raporları (CDR)
 
Çağrı Detay Raporları (CDR) ile; belirtilen tarih aralığında MT, Çağrı Sonucu, Kuyruk Durumu, Kampanya gibi farklı kriterler bazında tüm görüşme kayıtlarını, çağrıların saatlik ve günlük dağılım bilgi ve grafiklerini raporlayabilir; ses kayıtları raporuna ulaşıp ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz.
 
Çağrı Detay Kayıtları Raporu
 
 
 
 
Çağrı Kuyruk Raporları
 
Çağrı Kuyruk Raporları ile, belirtilen tarih aralığında MT, Çağrı Kuyruğu, zaman kırılımı gibi farklı kriterler bazında;
 
Servis Seviyesi (SL),
Kaçan Çağrı Dahil Servis Seviyesi(SLA),
Ortalama Cevaplama Süresi (ASA),
Ortalama Çağrı İşleme Süresi – konuşma ve işlem süresi toplamı (ACHT),
Kaçan Çağrıların Ortalama Bekleme Süresi (AAT) bilgilerini hem kuyruk hem de MT bazında raporlayabilir; bu bilgilerin grafik raporlarına erişebilirsiniz.
Kuyruk Bazlı Rapor
 
 
 
 
Müşteri Temsilcisi Raporları
 
Müşteri Temsilcisi Raporları ile, belirtilen tarih aralığında Mola Sebebi, MT, Çağrı Kuyruğu gibi farklı kriterler bazında mola nedeni alt kırılımı ile görüşme ve mola sürelerini veren durum raporunu üretebilir, MT bazında gelen/dış/dahili arama detayında hem görüşme sürelerini hem de adetlerini raporlayabilirsiniz.
MT Aktivite Durum Raporu
 
 
MT Aktivite Görüşme Raporu
 
 
 
 
IVR Tuşlama ve Kullanım Raporları
 
IVR Tuşlama ve Kullanım raporları ile, belirtilen tarih aralığında Kampanya, Çağrı Yönü, IVR gibi farklı kriterler bazında hem Kampanya hem de IVR bazlı tuşlama raporları üretebilirsiniz.
IVR Tuşlama Raporu – IVR Bazlı Rapor
 
 
IVR Tuşlama Raporu – Kampanya Bazlı Rapor
 
 
 
 
Aktivite Raporları
 
TegsoftCRM modülü içinde yer alan Aktivite raporları ile, belirtilen tarih aralığında MT, Aktivite tipi gibi farklı kriterler bazında detaylı aktivite raporları elde edebilir, bu raporları kişi ya da aktivite kırılımı ile görüntüleyebilirsiniz.
Aktivite Rapor Örneği
 
 
 
Müşteri Temsilcisi Ekranı
 
TegsoftCC, Web tabanlı Müşteri Temsilcisi ve Supervisor ekranları ile tüm bilgilerin kolay ve hızlı yönetilmesini sağlar. Hiç bir program yüklemesi gerekmeksizin tek bir ekran üzerinden  MT’leriniz;
 
gelen/giden telefon, e-posta, SMS, Web-Chat çağrılarını yönetebilir,
gelen çağrının hangi kuyruk üzerinden ulaştığını görüntüleyebilir,
arayan Müşterinin kayıtlı olması durumunda o müşteriye ait tüm bilgilerine ve geçmiş aktivite bilgilerine erişebilir,
Müşteriye özel notlar alabilirler.
Müşteri Temsilcisi Ekranı
 
 
 
 
MT ekranına entegre Webphone ile, fiziksel olarak telefon ihtiyacı olmadan gelen çağrıları karşılayabilir, çağrı başlatabilir, çağrıyı yönlendirebilir ya da sessiz konumuna alabilirler.
MT’leriniz bir tuşla kendilerini Hazır konumuna alabilir, mola süreleri için sebebini girerek yine bir tuşla Hazır Değil konumuna geçebilirler.
 
Supervisor Ekranları
Supervisor, tamamen yetki tabanlı olarak kendilerine sağlanan ekranlardan,
 
MT tanımlamalarını yapabilir,
kampanya ve kuyruk tanımlamaları yapabilir ve yönetebilir,
sistemde tanımladıkları kuyruklara ve kampanyalara MT atamalarını gerçekleştirebilir,
detaylı Çağrı, Kuyruk ve MT raporlarını anlık ya da geçmişe yönelik olarak üretebilir,
Durum Paneli ekranı ile yetkili oldukları MT’ler bazında Çağrı Merkezi takibini anlık olarak gerçekleştirebilirler.
Müşteri Temsilcileri Ekranı
 
 
 
Kuyruk Yönetimi Ekranı
 
 
 
Durum Paneli (MT Bazlı Görüntüleme)
 
 
 
Durum Paneli (Kuyruk Bazlı Görüntüleme)
 
 
 
TegsoftCC Kampanya Yönetimi
 
TegsoftCC’nin sunduğu Kampanya Yönetimi içerisinde yer alan Progressive Dış Arama Modülü ve IVR Dış Arama Modülü ile,
 
Otomatik dış aramalar gerçekleştirerek hem MT’lerinize zaman kazandırır hem de görüşme maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
Anket uygulamaları gerçekleştirerek müşteri geri bildirimlerini alabilirsiniz.
Müşterilerinize yeni servisler ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir, ilgilenen müşterilerinizin
MT’leriniz ile direkt görüşmesini sağlayabilirsiniz.
Kaçan çağrılarınızı bir kampanya olarak tanımlayabilir ve size ulaşmaya çalışan müşterilerinize otomatik dış arama ile geri dönüş sağlayarak müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
Progressive Dış Arama Modülü
 
TegsoftCC, MT’lerinizin yaptığı tüm dış aramaları takip ederek müşteri bilgilerinde dış arama olarak raporlanmasını sağlar. Aynı zamanda zamandan tasarruf etmeniz için tasarlanmış Progressive Dış Arama Modülü ile aramaları otomatikleştirebilirsiniz.
Bu modül sayesinde, dış aramalar otomatik olarak başlatılır ve Müşteri telefonu açtığı anda MT’ler görüşmeye dahil edilir. Bu özellik, hem zaman hem de görüşme maliyetlerinizi minimuma indirgemenize yardımcı olmaktadır.
Progressive Dış Arama Modülü, Müşterilerinizi bir MT ile görüşmek üzere telefonda bekletmez, müzik dinletmez. Müşterileriniz telefon açıldığı anda MT’ler ile görüşmeye başlarlar.
 
 
 
IVR Dış Arama Modülü
 
TegsoftCC Progressive Dış Arama Modülü MT odaklı arama yapabildiği gibi, MT olmadan belirtilecek senaryonun çalışmasını sağlayacak otomatik aramalar da başlatabilir.
Müşterileriniz aranarak bilgilendirme anonsları dinletilebilir, tuşlamalar ile farklı anons ve senaryolara geçişler sağlanabilir, puanlama yapması ve anket sorularına düzenli yanıtlar vermesi istenebilir.
 
TegsoftCC ile, belirteceğiniz zaman koşulları ve kapasitelere uygun bir şekilde otomatik aramalar başlatabilir; detaylı raporlar ile analizler gerçekleştirebilirsiniz.